همه چیز درباره جعبه پذیرایی تبلیغاتی

شاید شما هم جعبه هایی که حاوی بسته ها یا کیسه های دمنوش و نسکافه و چای کیسه ای است و بر روی میز پذیرایی شرکت یا منزل قرار دارد دیده باشید. این جعبه را جعبه پذیرایی تبلیغاتی می‌نامند که یکی از وسایل پذیرایی زیبا و شیک برای پذیرایی از مهمانان است. جعبه های پذیرایی علاوه بر کاربردی که دارند که به مهمان اجازه می‌دهد نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب کند جنبه تزئینی نیز دارند و به جلوه خاصی به میز پذیرایی می‌بخشند. این جعبه ها همچنین طراحی خاص و متنوعی دارند که نظر هر بیننده را به خود جلب می‌کند. در این جا ما سعی کرده ایم تا شما را بیشتر با جعبه پذیرایی تبلیغاتی آشنا کنیم و جزئیات بیشتری از آن را در اختیار شما قرار دهیم.
جعبه پذیرایی تبلیغاتی چیست؟

جعبه پذیرایی تبلیغاتی جعبه ای از جنس چوب، مقوا یا پلاستیک است که برای نگهداری مواد خاصی مثل انواع چای کیسه ای و نسکافه و قهوه و غیره طراحی شده است و ظاهری بسیار مقبول و شیک دارد. امکان استفاده از این جعبه های زیبا در بسیاری از فضاها و مکان های مختلف وجود دارد. این جعبه ها را با نام های دیگری مثل جعبه مخصوص دمنوش، جعبه مخصوص چای کیسه ای و جعبه مخصوص نسکافه نیز می‌شناسند. برای محیط کار هم این جعبه ها گزینه بسیار مناسبی است و تقریبا در دفتر کار هر رئیس یا مدیر عامل شرکت یک جعبه پذیرایی تبلیغاتی بر روی میز آن‌ها خواهید دید.
انواع و کاربردهای مختلف جعبه پذیرایی تبلیغاتی

همانطور که گفتیم جعبه پذیرایی تبلیغاتی انواع و طراحی های متنوعی دارد که هر کدام از این جعبه ها به منظور خاص و برای یک هدف خاص طراحی شده است. محتویات این جعبه های در کنار طراحی زیبا و منحصر به فرد آن‌ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انواع مختلف جعبه های پذیرایی اینگونه دسته بندی می‌شوند:

· جعبه پذیرایی چوبی : این نوع جعبه همانطور که از اسم آن پیداست از جنس چوب ساخته شده است. این جعبه ها معمولا با دست گاه سی ان سی برش داده می‌شوند و طراحی نسبتا متفاوتی دارند. قسمت روی این جعبه ها معمولا طوری برش داده می‌شود که بتوان محتوایت درون آن را دید.

· جعبه پذیرایی دمنوش : این جعبه ها معمولا طراحی مشابهی سایر انواع جعبه های پذیرایی دارد و درب تمام این جعبه ها از بالا باز می‌شود. کاربران می‌توانند انواع جعبه پذیرایی تبلیغاتی از هر نوع را به سلیقه خود سفارش دهند.

· جعبه پذیرایی چای یا تی بگ : این جعبه ها برای نگهداری انواع چای کیسه ای یا همان تی بگ به کار برده می‌شوند. معمولا پرطرفدارترین انواع جعبه های تی بگ جعبه های چوبی با رنگ های تیره مثل قهوه ای هستند.

· جعبه پذیرایی نسکافه : جعبه های نسکافه هم از جنس چوب و هم از جنس مقوا ساخته می‌شود و برای قرار دادن انواع نسکافه و پذیرایی از مهمانان با آن استفاده می‌شود. طول و عرض و اندازه جعبه های نسکافه با توجه به نوع آن‌ها ممکن است متغیر باشد.
فروش جعبه پذیرایی تبلیغاتی

شاید فروش جعبه پذیرایی تبلیغاتی با عنوان های مختلفی انجام شود و یا شرکت هایی که کار فروش این جعبه ها را انجام می‌دهند شرکت های شناخته شده یا ناشناخته ای باشند. این جعبه های پذیرایی معمولا توسط شرکت هایی که در حوزه چوب فعالیت می‌کنند ساخته می‌شود و شرکت های نسبتا کوچکی هستند و برای استفاده به شرکت های بزرگتری که تولید نسکافه و دمنوش و چای کیسه ای و غیره را انجام می‌دهند فرستاده می‌شوند تا محصولات خود را در آن قرار دهند. نکته ای که در مورد فروش جعبه پذیرایی تبلیغاتی وجود دارد این است که انتخاب و سفارش این جعبه های پذیرایی با توجه به هدف اصلی شرکتی که این محصولات را خریداری می‌کند صورت می‌گیرد و این جعبه ها بیشتر به صورت سفارشی و برای شرکت خاصی که آن را سفارش می‌دهند طراحی می‌شود.
جعبه پذیرایی تبلیغاتی-۲۱۲۰
قیمت جعبه پذیرایی تبلیغاتی

موردی که ممکن است بیشتر از همه برای شرکت های سفارش دهنده جعبه پذیرایی تبلیغاتی اهمیت داشته باد و توجه کاربران این جعبه ها را به خود جلب کند موضوع قیمت این جعبه ها است. این قیمت ها تحت تاثیر عوامل مختلف می‌تواند متغیر باشد. با یک سرچ و جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید جعبه های پذیرایی مختلف با قیمت های مختلف پیدا کنید که برخی از این قیمت ها واقعا بالاتر از حد نرمال و حد تصور است و بالعکس برخی قیمت ها نیز بسیار پایین هستند.

قیمت جعبه پذیرایی معمولا به عواملی مثل مواد و ساختار این جعبه ها بستگی دارد. برای مثال موادی که در ساخت این جعبه ها به کار رفته است، رنگ بندی آن‌ها، نوع برشی که داده می‌شود و درنهایت چاپ تبلیغات یا طرح و لوگویی که بر روی آن چاپ یا حک می‌شود همگی می‌توانند بر قیمت یک جعبه پذیرایی تاثیرگذار باشند. جنس چوبی که این جعبه ها از آن ساخته می‌شوند نیز یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت این جعبه هاست. مثلا جعبه ای که از چوب گردو یا چوب آگرا ساخته می‌شود قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع جعبه پذیرایی دارد. جعبه های پذیرایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شوند معمولا هم از نظر جنس و هم از نظر زیبایی ظاهری برای سفارش دهنده بسیار اهمیت دارند.
خرید جعبه پذیرایی تبلیغاتی

خرید جعبه پذیرایی نیز یکی از مواردی است که ممکن است ذهن کاربران را درگیر کنند. خرید این جعبه ها می‌تواند به دو صورت اینترنتی و خرید از فروشگاه صورت گیرد. طبیعتا خرید اینترنتی این محصول و هر محصول دیگری وقت و هزینه کمتری برای کاربر در پی خواهد داشت چرا که معمولا فروشگاه ها به دلیل داشتن هزینه های اضافی مثل کرایه مغازه و آب و برق محصولات خود را به نسبت گران تر از فروشگاه های اینترنتی که هیچ کدام از این موارد را ندارند عرضه می‌کنند. فروشگاه های اینترنتی علاوه بر قیمت سادگی و سهولت خرید را نیز برای کاربر به همراه دارد که وقت کمتری از او می‌گیرد. اما به این نکته باید در خرید جعبه پذیرایی تبلیغاتی به صورت اینترنتی دقت داشته باشید که از فروشگاه های اینترنتی معتبر با نمونه کارهای واقعی خرید خود را انجام دهید.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *