انواع جعبه پذیرایی و کاربردهای آنها

همانطور که در بند قبلی اشاره شد، جعبه‌های پذیرایی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای یک هدف خاص استفاده می‌شود. در این جعبه‌ها، علاوه بر مسئله طراحی و زیبایی، محتویات آن‌ها نقش مهمی دارد و در دسته بندی و نامگذاری آن‌ها از این محتویات استفاده می‌شود:

انواع جعبه پذیرایی را می‌توان در دسته‌های زیر قرار داد:

جعبه پذیرایی چوبی: این جعبه‌ها از چوب ساخته می‌شوند و معمولاً برای برش چوب آنها از دستگاه‌هایی مانند دستگاه سی ان سی استفاده می‌شود. طراحی این جعبه‌ها متفاوت است و معمولاً قسمت روی آنها به شکلی برش داده می‌شود که محتویات آنها دیده شود.
جعبه پذیرایی نسکافه: این جعبه‌ها ممکن است از مقوا یا چوب ساخته شود و برای قرار دادن نسکافه و گرداندن آنها در مهمانی‌ها و مجالس مختلف به کار گرفته می‌شود. با توجه به نوع جعبه‌های نسکافه، ممکن است طول و عرض آنها متفاوت باشد.
جعبه پذیرایی چای یا جعبه تی بگ: دلیل نامگذاری این جعبه‌ها به جعبه تی بگ این است که از آن برای نگهداری چای کیسه‌ای استفاده می‌شود. جعبه‌های چوبی با رنگ قهوه‌ای برای این مورد بسیار پرطرفدارند.
جعبه پذیرایی دمنوش: طراحی این جعبه‌ها هم مانند جعبه پذیرایی چای است و معمولاً درب آنها از بالا باز می‌شود. طراحی این جعبه‌ها به سلیقه کاربران و شکل کیسه‌های دمنوش بستگی دارد.

فروش جعبه پذیرایی

فروش جعبه پذیرایی ممکن است تحت عناوین مختلفی انجام گیرد و یا توسط شرکت های شناخته شده یا ناشناخته انجام شود. در کل این جعبه‌ها توسط شرکت‌های کوچکتر و شرکت‌های فعال در حوزه چوب ساخته می‌شوند و شرکت‌های بزرگتر مانند شرکت‌های تولید شکلات و شیرینی و همچنین شرکت‌های تولید کننده کیسه‌های چای و کیسه‌های دمنوش از آنها استفاده می‌کنند. نکته مهم در مورد فروش این جعبه‌ها این است که انتخاب آنها با توجه به هدف اصلی شرکت خریدار صورت می‌گیرد و ممکن است آنها به صورت سفارشی و تنها برای شرکت مورد نظر طراحی شود.

جعبه پذیرایی |

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *